Kompleksowy zbiór stron www

Miejsce w którym znajdzeisz dobre strony

Prokurator Michał Jędrzejczak o swoim nowym stanowisku.

http://www.e-adwokaci24.pl/mamy-nowego-prokuratora-w-nowej-soli

Niespełna trzy tygodnie temu byliśmy świadkami awansu Michała Jędrzejczaka na stanowisko prokuratora. O nowych obowiązkach z naszym gościem rozmawiał dziennikarz Marek Suszycki: „Jestem zadowolony z nominacji na stanowisko prokuratora. Niezmiernie cieszy mnie fakt, że zostałem doceniony przez starczych kolegów i mogę wykonywać nowe obowiązki. Jeszcze nie przyzwyczaiłem się do słów „prokurator Michał Jędrzejczak”, ale na pewno zmieni się to na przestrzeni czasu. Jak już wspominałem, wszystko co osiągnąłem, zawdzięczam rodzinie oraz kolegom z pracy, którzy pozwolili mi się rozwijać” – tak na temat zmian wypowiedział się sam Marek Jędrzejczak. Pełny wywiad znajdziesz na stronie e-adwokaci24.pl.

Url: http://www.e-adwokaci24.pl/mamy-nowego-prokuratora-w-nowej-soli
Data dodania: 2016-12-12
Słowa kluczowe:prokurator Michał Jędrzejczak
Link nie działa/spam ?
zamknij

Podlinkuj stronę:

Prokurator Michał Jędrzejczak o swoim nowym stanowisku.

Oceń stronę:

Ocena: 0.0 /5 (0 głosy/ów)

Powiązanie wpisy

Newsweek Twój portal

Newsweek to jeden z największych polskich czasopism a jego strona nawiązuje do treści znanej gazety. Mnóstwo informacji, wywiady i komentarze ekspertów - to prawdziwa skarbnica wiedzy dla ludzi chcących wiedzieć więcej.

Data dodania: 2015-11-05   Szczegóły wpisu »

MSW Polska

Ministerstwo Spraw Wewnętrznych zaprasza na swoje strony na których umieszcza ważne obwieszczenia i ogłoszenia. Portal ma charakter informacyjny i dowiedzieć się tu możemy jak załatwić można wiele skomplikowanych spraw.

Data dodania: 2015-11-05   Szczegóły wpisu »

Panorama polskich firm

Zestaw polskich firm ułożonych w uporządkowanym katalogu - to w skrócie czym jest Panorama Firm. To miejsce wyjątkowe dla tysięcy Palków, którzy wyszukują tu informacje odnośnie podmiotów gospodarczych i firm.

Data dodania: 2015-11-05   Szczegóły wpisu »

Kafeteria - miejsce spotkań

Kafeteria od lat gromadzi kobiety chcące wymienić się poglądami na rozmaite tematy. Zasadniczo większość z nich chce się tutaj wygadać ale znajdą się też takie które szukają tu pomocy. Zasadniczo to portal dla wszystkich kobiet.

Data dodania: 2015-11-05   Szczegóły wpisu »

Karma mokra dla psa - Merdam.pl

E-sklep Merdam.pl to liczne artykuły dla zwierząt, preparaty i akcesoria specjalnie dla czworonogów, ptaków i gryzoni. Pośród towarów znajdzie się też doskonała karma mokra dla psa, która zapewnia każdemu pieskowi właściwą dawkę koniecznych składników oraz minerałów. Karma mokra...

Data dodania: 2016-05-24   Szczegóły wpisu »